top of page
CMA23_AOY_SPECIAL-removebg-preview.png

TOP LEAD. Visual Content Solutions

Поточні проєкти та відкиті можливості

Ознайомтеся з переліком поточних продуктів та проєктів Top Lead, до яких ви можете долучитися у якості партнера. За більш детальною інформацією звертайтеся до вашого менеджера або до Марини Буднік за емейлом marina.budnik(at)toplead.com.ua

Також ми завжди відкриті до ваших індивідуальних ідей, потреб та запитів. Розкажіть нам про свої комунікаційні виклики — ми допоможемо. 

Весна 2024

Оборона

Перемога

DEFENSE & TECH of Ukraine

Інфографічне дослідження про оборонну індустрію України в умовах війни, яке стане зручним комунікаційним інструментом для висвітлення основних змін галузі, її тенденцій розвитку, проблем та шляхів їх вирішення.

Picture1.png
photo_5253925780168225223_y_edited_edite

Зима 2023/24

Фарма

Фармацевтика України

Путівник по фармацевтичному ринку України. Він може бути корисним для інвесторів, експертів та фармацевтичних компаній, які зацікавлені у виході на український ринок.

Весна 2024

Перемога

Відбудова України

Проєкт, що буде сприяти відбудові країни через систематизацію та створення єдиної Карти потреб (перший крок) та створення комплексного дослідження з теми відбудови України (другий крок)

3.png
гід по підприємництву для ветеранів фінансування, можливості, поради.png

Весна 2023

Перемога

Бізнес

Гід по підприємництву для ветеранів

Візуальний посібник для ветеранів по старту та веденню бізнесу, пошуку фінансування та фінансовим інструментам. Поради по підприємницькій діяльності.

Весна 2023

Енергетика

Україна, як частина енергоринку Європи

Інфографічне дослідження, мета якого показати як працює енергетична система Євросоюзу, яке місце України в ньому, та що це означає як для України, так і для ЄС. Дослідження орієнтоване на міжнарождну та українську аудиторію.

гід по підприємництву для ветеранів фінансування, можливості, поради (1).png
2-3.png

Весна 2023

Сталий розвиток

Перемога

Екологічні наслідки війни в Україні: другий випуск

Другий випуск міжнародного дослідження про екологічний вплив війни в україні, яке підтримало Міндовкілля, UNDP та інші організації, включаючи міжнародні. Дослідження представлено на СОР28 та є інструментом комунікаційної стратегії України в комунікації питань екологічної шкоди.

Літо-Осінь 2024

IT

Цифрова трансформація

Цифровізація України

Інфографічне дослідження про те, як працює цифровізація України, передусім держави — як держпослуги переходять в цифровий формат та як це впливає на суспільство.

DALL·E 2023-12-28 14.06.56 - A dynamic, rectangular poster highlighting the digitalization

Літо-Осінь 2024

Перемога

Бізнес

Працюй на Українському

Карта та каталог українських рішень для українського бізнесу: огляд українських Saas та інших функціональних рішень для бізнесу, які зроблені в Україні. Мета - показати потужні українські альтернативи популярних рішень для бізнесу та підсилити національні компанії.

Мокар-ІТ-з фоном.png

Літо-Осінь 2024

Бізнес

Інфографічний гід по фінансам для ММСБ

Малі і середні підприємці — запорука економічного успіху України. Жінки та ветерани збільшують число підприємців щодня. Інфографічний гід пояснить як влаштовані фінанси та які джерела фінансування бізнесу доступні сучасним підприємцям.

Untitled design (8).png
Обкладинка-довідника.png

Осінь 2024

Агро

Агробізнес України 2024

11-й випуск відомого інфографічного довідника Агробізнес України. 

Постійно діюче медіа

UA War Infographics

перше інфографічне медіа про війну та економіку

Наш Телеграм канал, що функціонує як медіа пропонує різного плану інтеграції та промо-публікації для бізнесу та організацій.

Канал-1.png

Книга про війну

Перша інфографічна книга про події війни в Україні

А ще ми робимо таку круту книгу про війну в інфографіці. Книга в роботі, ми хочемо її видати. Наразі команда працює над нею pro bono. Тому якщо у вас є будь-які ідеї щодо фінансової підтримки чи загалом даної ініціативи - ми відкриті до діалогу.

Book-Mockup-3.2.png

Останні проєкти

2-1_edited.png
Мокап-ІТ.png

Давай візуалізуємо щось разом!

Ми дуже цінуємо відгук спільноти, наших клієнтів та партнерів. Будемо раді почути вашу думку що саме було б курто візуалізувати в зрозумілій інфографіці: тренди, теми, проблеми. 

Чудово! Ми скоро вам напишемо

2.png
Content Marketing Awards Agency of the Year 2023 (1).png
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube

© 2023 by TopLead

bottom of page